Augustas ir Barbora: Renesansui nepavaldi pora

Gegužės 8-ąją švenčiame gražiausios Lietuvos karalienės Barboros Radvilaitės mirties metines. Nors mūsų įstabieji herojai Žygimantas Augustas ir Barbora buvo išskirti mirties, bet žymiausia Lietuvoje meilės drama, vykusi prieš 500 metų yra gyva, tik vis dar gaubiama daugybės paslapčių ir mitų.


Žygimantas Augustas ir Barbora Radvilaitė Renesanso Lietuvoje ir Lenkijoje buvo labiausiai apkalbėta pora. Ne tik dėl neįmanomo karališko romano, bet tuo labiau dėl valdovo nelygių vedybų su Lietuvos didike. Barboros drąsus elgesys, dažytas veidas, amazonės kostiumas buvo laikomi netinkamais to meto aukštuomenės damai, o Augusto malonumų ieškojimas ir valios trūkumas valdant šalį neįtiko jo aplinkai. Ne be reikalo jis buvo vadinamas “Karaliumi -rytoj”.
Prisijunkite prie nuotolinės paskaitos ir išgirskite, kaip karališkoji pora leisdavo laisvalaikį, kas juos labiausiai domino ir džiugino, kokios buvo Lietuvos valdovų užgaidos ir silpnybės. Aiškinsimės, kodėl ši pora pralenkė Renesanso epochą ir savo meilės istorija užsitarnavo nemirtingumą.

Tiesioginė paskaitos Jūsų pasirinkta data ir laiku.
Trukmė apie 1 valandą.
Zoom nuoroda bus atsiųsta iškart po apmokėjimo.
Taipogi galima Registracija el. paštu: info@romanticvilnius.lt*Jei norite panašius renginius užsisakyti atskirai draugų grupei, kolektyvui ar šventėms Jums norima data, susisiekite el. paštu: info@romanticvilnius.lt
Daugiau susitikimų: www.romanticvilnius.lt

Trukmė

1 val.

Grupės dydis

1-50 asmenų

Atsiliepimai

Atsiliepimų nėra. Būk pirmasis!

Rašyti atsiliepimą

Sužinok Romantic Vilnius naujienas pirmasis!