Naktinis Vilnius

Pažinkite kitokį Vilnių, pilną nakties šešėlių, gražiai apšviestų bažnyčių, tamsių gatvelių, kurios slepia daug negirdėtų istorijų.

Kaina nuo 170€ grupei

Plačiau

Dingusio Vilniaus beieškant

Ekskursija padės sužinoti, kurie senieji Vilniaus senamiesčio objektai neišliko, kurie buvo dalinai konservuoti, o kurie skirtingais amžiais buvo atstatyti.

Kaina nuo 150 € grupei

Plačiau

Vilniaus panoramos su Užupiu

Pasigrožėkite Vilniaus miestu nuo skirtingų panoramų, aplankykite bohemiškiausią Užupio rajoną, deklaravusį savo Nepriklausomybės aktą.

Kaina nuo 150€ grupei

Plačiau

Romantinio Vilniaus žemėlapis

Atraskite Romantinį Vilnių, sukurtą iš legendų, žalių kalvų, daugybės bažnyčių, siaurų senamiesčio gatvelių, skirtingų kultūrų, religijų bei kalbų.

Kaina nuo 170€ grupei

Plačiau

Tikroji Augusto ir Barboros meilės istorija

Sužinokite tikrąją Žygimanto Augusto ir Barboros Radvilaitės Renesanso epochos dramą, pilną meilės, aistros, intrigų, politinių žaidimų ir magijos.

Kaina nuo 150€ grupei

Plačiau

Ekskursija su fotosesija

Su profesionalaus fotografo pagalba sukursime smagų pasivaikščiojimą-fotosesiją gražiausių Vilniaus senamiesčio kampelių apsuptyje.

Kaina nuo 300€ grupei

Plačiau

Personalizuota ekskursija

Susikurkite neišdildomus įspūdžius Vilniaus senamiestyje su personalizuota ekskursija.

Kaina nuo 180€ grupei

Plačiau

Ekskursija „Vilniaus gynybinė siena“

Ekskursijos metu ieškosime vienintelių išlikusių Vilniaus gynybinės sienos vartų, stebėsime jos fragmentus pastatuose ir kiemeliuose bei susipažinsime su bastėja.

Kaina nuo 170€ grupei

Plačiau

Ekskursija „Vilniaus meilės istorijos“

Atraskite iš naujo žinomus istorijoje meilės romanus, tvirtas santuokas, neištikimybės dramas, kurių romantiški jausmai vienaip ar kitaip susiję su senuoju Vilniumi.

Kaina nuo 150€ grupei

Plačiau

Ekskursija “Vilnius - Dievo Gailestingumo miestas”

Vilniuje gausu vietų, susijusių su šv. Faustina bei pal. Mykolu Sopočka. Kviečiame aplankyti svarbiausias iš jų, tapusias piligriminio maršruto – Gailestingumo kelias – dalimi.

Kaina nuo 150 € grupei

Plačiau

Apžvalginė Vilniaus ekskursija

Tyrinėkime Vilniaus istorinį centrą kartu vaikščiodami viduramžius menančiomis siauromis gatvelėmis.

Kaina nuo 150 € grupei

Plačiau

Ekskursija „Didikų Kalėdos Vilniuje“

Kas gali būti jaukiau kalėdiniu laikotarpiu, nei laikas su artimu žmogumi, su kuriuo vaikštinėji po šventiškai papuoštą Vilniaus senamiestį, klausaisi įstabių gido pasakojimų, o tarpe jų šildaisi karštu gėrimu paslaptingiausioje vietoje įsikūrusiame restorane.

Kaina nuo 180€ grupei

Plačiau

Sužinok Romantic Vilnius naujienas pirmasis!