Dovanų kuponas: Orientacinė ekskursija „Karališkoji Vilniaus meilės istorija“

Padovanokite orientacinę ekskursiją – savarankišką ekskursiją mobilaus įrenginio pagalba, kurią galima išnaudoti bet kuriuo jums patogiu metu, vienam ar su draugų kompanija.

Įsigytas dovanų kuponas – bilietas galioja net 1 metus

Ekskursija vyksta jums patogiu metu, geriausia tarp 9-20 val. vasarą ir tarp 9-19 val. kitais metų laikais.

  • užduotims atlikti reikalingas vienas išmanusis įrenginys
  • savarankiška ekskursija be gido skirta tik jums, svetimi asmenys neprijungiami
  • atstumas – 3,90 km.

Neabejotinai garsiausia ir įstabiausia Lietuvos istorijoje buvo karaliaus Žygimanto Augusto ir didikės Barboros Radvilaitės meilės istorija, prasidėjusi Vilniuje prieš beveik 500 metų. Kviečiame pasinerti į ši dramatišką meilės pasakojimą ir leistis į kelionę po renesanso laikų Vilniaus senamiestį. Ši savarankiška senamiesčio tyrinėjimo ekskursija skirta tiek romantiškai porai ar šeimai, tiek solo keliautojui ar draugų būreliui, todėl galėsite neskubėdami atlikti užduotis, pasitikrinsite savo orientavimosi gebėjimus mieste, aplankysite objektus skirtingose senamiesčio vietose bei sužinosite daugiau detalių apie karališkos meilės istoriją.

Žaidimo metu kavinė „Augustas ir Barbora“ kviečia pasimėgauti gėrimais ar desertais, kuriems bus suteikta momentinė 10 procentų nuolaida (išskyrus alkoholiniams gėrimams) tik orientacinės ekskursijos metu.

Trukmė

iki 2 val.

Grupės dydis

1- 6

Susitikimo vieta

Vieta: Vilniaus Katedros aikštė

Atsiliepimai

Atsiliepimų nėra. Būk pirmasis!

Rašyti atsiliepimą

Sužinok Romantic Vilnius naujienas pirmasis!