Nuotolinė paskaita “Barborai Radvilaitei 500: Meilės ir Karūnos lemtis”

Gruodžio 6-ąją švenčiame gražiausios Lietuvos karalienės Barboros Radvilaitės 500 metų gimimo jubiliejų. Šįkart daugiau dėmesio skirsime pačiai herojei, kurios vardas giliai įsirėžęs į Lietuvos istorijos puslapius.
Aptarsime Barboros gimimą, vaikystę, jos santykius su šeimos nariais. Kaip su amžiumi keitėsi jaunosios damos gyvenimas ir kaip ją keitė aplinka bei Renesanso epocha?
Kas pastūmėjo Barborą į valdovo glėbį: godumas, nepatirti jausmai, politinės intrigos, nuotykių troškimas ar pati lemtis?
Tyrinėsime jos portretus bei metraštininkų užfiksuotus išvaizdos ir charakterio aprašymus. Kokiomis veiklomis Radvilaitė labiausiai mėgo užsiimti, kuo mėgavosi prie pietų stalo, kokie rūbai buvo išskirtinis Barboros ženklas?
Prisijunkite prie nuotolinės paskaitos ir kartu bandysime pažinti šią moterį, didikę, valdovo meilužę bei žmoną ir galiausiai karalienę. Nes Barboros Radvilaitės gyvenimo drama, gaubiama daugybės neatsakytų klausimų, paslapčių ir mitų, vilioja mus ir dabar.

Kaina vienam nuotoliniam prisijungimui 10 EUR, nepriklausomai nuo asmenų kiekio.

Tiesioginė nuotolinės paskaitos transliacija 2023 m. gegužės 8 d. 19:30 val., trukmė apie 1 valandą.
Zoom pasakojimo nuoroda bus atsiųsta renginio dieną.

Jei norite panašius renginius užsisakyti atskirai draugų grupei, kolektyvui ar šventėms Jums norima data, susisiekite el. paštu: info@romanticvilnius.lt

Daugiau renginių: www.romanticvilnius.lt
Sekite naujienas mūsų Romantic Vilnius Facebook puslapyje.

Trukmė

1 VAL.

Grupės dydis

Atsiliepimai

Atsiliepimų nėra. Būk pirmasis!

Rašyti atsiliepimą

Sužinok Romantic Vilnius naujienas pirmasis!